Chcete akci, která pomůže vašemu týmu k lepším vztahům, prohloubí důvěru mezi zaměstnanci, zlepší komunikaci i podpoří motivaci?

Chcete aby se vaši zaměstnanci do práce těšili a domů odcházeli z úsměvem?

Pak je potřeba pečovat o vztahy ve vašem týmu!

Zkuste teambuilding s námi!

Náš tým se skládá ze zkušených certifikovaných instruktorů, kteří mají dlouholetou praxi v organizaci zážitkových a vzdělávacích akcí pro jednotlivce i týmy.

Můžeme pro vás připravit nadupanou akci na vodě, v horách, nebo na skalách, doplněnou super aktivitami, nebo třeba klidnější pobyty v pohodlném zázemí zaměřené na vzdělávání a rozvoj v různých oblastech. Co by zrovna vašemu týmu nejvíc sedlo? 

Pokud máte zájem o spolupráci s námi nebo potřebujete další informace, napište na email info@zaipo.cz a my se vám obratem ozveme.

Jsme tu pro vás a rádi vám vytvoříme skvělý teambuilding, který bude přesně odpovídat vašim potřebám.

 

5 kroků zaipo teambuildingu

  1. Nejprve se setkáme (buď osobně, nebo online) a probereme do podrobností zadání a vaše očekávání. Zjistíme výchozí situaci a specifika vašeho týmu. Domluvíme se na vhodném termínu realizace a orientačně na ceně.
  2. Následně tým instruktorů připraví návrh programu a závaznou nabídku. Tu vám pošleme ke schválení a připomínkování. 
  3. Podle potřeby zajistíme vhodné prostředí, ubytování, stravování a veškeré logistické záležitosti.
  4. Připravíme a zrealizujeme program.
  5. Po realizaci teambuildingu se ještě jednou sejdeme, abychom akci krátce zhodnotili. Vy nám povíte, jak jste byli s akcí spokojení a my vám povíme všechno důležité, co jsme při práci s vaším týmem vypozorovali.