Zažij!

  • něco nového
  • báječný den v dobré společnosti
  • seznamování zábavně a bezpečně

Poznej!

  • někoho, kdo bude tvému srdci blízký
  • sám sebe o trochu víc
  • nová krásná místa
  • nové přátele

Na čem stavíme?

Kvalitně připravený program a profesionální organizace celé akce

Program připravujeme tak, abyste měli možnost bez trapnosti oslovit kohokoliv ze skupiny a aby byli všichni motivováni bavit se s ostatními. Program podporuje účastníky v tom, aby otevřeli skutečně zajímavá a důležitá témata při jednotlivých rozhovorech, namísto povrchní zdvořilostní konverzace. Pokud ale nemáte náladu si hned povídat, můžete si jen užívat krásu okolí v průběhu cesty.

Příjemná a neformální atmosféra na akci

Na začátku akce vás čeká krátké seznámení, které prolomí ledy a po zbytek akce eliminuje chvíle trapnosti na minimum. Účastníci na akcích si tykají a mají po celou dobu na sobě jmenovky.

Trasy, které mají cca 10 kilometrů (v případě večerní akce o něco méně).

Určitá náročnost trasy je pro nás zásadní. Jde se přírodou, po cestách i pěšinkách, do kopce i z kopce a to zejména proto, aby na akci přišli ti, kteří jsou aktivní a pohyb v přírodě je jim vlastní. Tedy už při seznámení máte minimálně jednu věc společnou. Gaučoví a hospodští povaleči na našich akcích nebývají. Navíc čím horší je počasí, tím odolnější účastníci se na akci nakonec sejdou.  A to stojí za trochu nepohodlí, hlavně pokud hledáte parťáka do nepohody.

 

Něco navíc pro vás osobně

Na každé akci je speciální malá část programu, kdy jde jen o vás (v tu chvíli se tedy nesnažíte s nikým seznámit, ani si povídat). Je to prostor, kdy se zamyslíte nad položenými otázkami, nebo připraveným textem apod. Výsledek vašeho rozjímání nemusíte nijak prezentovat ani si o tom povídat, je to čas jen pro vás a je na vás, co si z toho odnesete.

Kontakty dostanete jen při vzájemném zájmu

Na konci vyplníte tabulku, s kým byste chtěli být dál v kontaktu. Pokud vás daná osoba vybere také, kontakty pošleme co nejdříve.

Přiměřená cena a platba předem

Cena a platba předem zajišťují, že maximum přihlášených účastníků skutečně dorazí a pomáhá odfiltrovat lidi, kteří by se přihlásili, ale nakonec nepřišli. Dorazí tedy ti, kteří to se seznámením myslí skutečně vážně a jsou ochotni tomu něco obětovat. Účastníci jsou pak motivovaní a snaží se čas na akci využít naplno.

zaipo-logo_black