Ahoj,

já jsem Miriam Volfová a zaipo* je moje srdeční záležitost.

Jsem dlouholetá a certifikovaná instruktorka zážitkových a vzdělávacích akcí, pedagožka a hydrobioložka. Mám slabost pro přírodu, hudbu, chytrý humor a společnost skvělých lidí. Společně s týmem zaipo* tvoříme akce plné zážitků i prožitků. Akce které si užijete, které vás posunou a kde vám bude dobře.
Jaká byla moje cesta k zaipo*?

Před nějakou dobou jsem se rozhodovala, jestli se vrátím do zaměstnání a budu dál zkoumat perlorodky a velevruby, nebo se vydám jinou cestou a zkusím vytvořit něco nového.

Nakonec jsem dala na svou vnitřní touhu a vznikl projekt zaipo*, který stojí na tom, co mi jde a co mě nejvíc baví. Navíc díky konceptu zaipo* dál trávím většinu pracovního času v přírodě a se skvělými lidmi. A to si moc užívám!

Mám bohaté zkušenosti s organizací zážitkových i vzdělávacích akcí, protože jsem dělala 7 let instruktorku i vedoucí kurzů pro mládež a dospělé a mám instruktorskou kvalifikaci. Mnoho jsem se naučila ve velmi široké paletě zaměstnání. Moderování v rádiu, vědecké show v Techmánii, průvodcování všude možně. Vedla jsem mateřské centrum i vařila čaj v čajovně. Díky tomu mám mnoho inspirace a můžete mi věřit, že na akcích zaipo* se rozhodně nudit nebudete.

Kladu si na sebe vysoké nároky a snažím se věci dotahovat do konce včas. Hodně mě baví ostatní provádět seberozvojem a společně hledat nové obzory. Miluju kvalitní věci a silné příběhy.

Další lidi v zaipo*.

Zaipo už nestojí jen na jednom člověku. V současné době máme tým několika stálých zkušených i certifikovaných instruktorů a domluvené externí lektory pro různá témata. Záleží tak jen na vás, do čeho se společně pustíme.

Těším se, že se uvidíme na některé z akcí zaipo*!

Vyber si akci!