Pojď s námi nasát vůni vůni jarního lesa, vlahý vzduch do plic a naději, že  fajn lidi ještě nevymřeli 😉

Zvu tě na pohodový seznamovací výlet krásnou přírodou nedaleko u Prahy, určený pro nezadané bez věkového omezení. Tentokrát necháme výlet otevřený úplně všem, kteří zvládnou ujít tuto středně náročnou trasu.
Naše akce je promyšlená a zábavná, umožní ti bezpečně a přirozeně navázat kontakt s ostatními účastníky. Připravili jsme program, který ti pomůže se seznamováním v nenucené atmosféře bez pocitu trapnosti a stresu.

Trasa vede přes Hřebeny (začátek Brd) a je plná výhledů a krásných míst. Podíváme se na Černolické skály, rozhlednu Korunka, Hvíždinec a dojdeme na Skalku nad Mníškem pod Brdy. Dopravní dostupnost z Prahy je bezproblémová a na Smíchově jsme za 25 minut. Trasa má krásných 13 km.  A když bude čas a nálada, na konci posedíme společně v v bufetu na Skalce, nebo v restauraci v Mníšku (tenhle program už ale bude čistě ve vaší režii).

Na závěr výletu budeš mít možnost napsat, s kým chceš zůstat v kontaktu. A pokud se navzájem shodnete, rádi ti zprostředkujeme kontakty po akci. Kdo ví, možná najdeš nové přátele nebo dokonce novou lásku. Každopádně si ale užiješ příjemný výlet a budeš mít čas lépe poznat ostatní i sebe sama.

Náš výlet začíná v neděli v 10:30 na zastávce Líšnice hl. silnice (pozor, je to zastávka na znamení)  a končí v Mníšku pod Brdy kolem 17. hodiny. V průběhu týdne před akcí ti zašleme více informací emailem (nezapomeň kontrolovat i složku se spamem).

Máme omezený počet míst, a to na 15 žen a 15 mužů. Tím chceme zaručit příjemnou a neformální atmosféru, ve které se každý bude cítit skvěle. Proto s přihlášením neváhej a pojď se seznámit přirozeně a zároveň strávit čas příjemnou procházkou!

Pokud máš nějaký dotaz, neváhej nás kontaktovat na adrese info@zaipo.cz.

V ceně je organizace akce, materiály na aktivity, příprava a vedení programu.

 

Základní informace o akci

Termín akce:
14.04.2024 10:30
 
Vstupné:
590 Kč
 
Minimální počet účastníků:
7+7
 
Účastníci:
Bez věkové kategorie
 
Místo konání:
 

Kde se akce odehraje?

Pestrá skladba lesního porostu, sem tam odkrývající se pohledy do údolí Berounky, nesčetné množství roklí zejména na severní straně hřebene – to jsou jen ve zkratce načrtnuté náměty k pozornosti. Okolo hřebenovky je navíc roztroušena řada velmi pozoruhodných až impozantních lokalit. Např. hned za údolím Všenorského potoka se na jižní straně vrchu Červená Hlína nachází seskupení křemencových skal – tzv. Černolické skály. Jsou vyhledávaným horolezeckým terénem a je z nich rovněž krásný výhled západním a jižním směrem.

Další zajímavostí je poutní místo zvané Skalka – bývalý františkánský klášter. Nachází se rovněž na jižní straně a nabízí tudíž podobný výhled jako Černolické skály. Je to jakýsi kulturní výkřik lidské civilizace na pokraji království lesů. Nicméně je to výkřik více než kultivovaný a malebný.

Kousek od Skalky, jakožto výtvoru lidského, jsou roztroušeni i další povedené výtvory přírodní (resp. téměř přírodní – člověk si tu a tam z nich nabral trochu toho kamene). Jsou to vrchy („polovrchy“) Hvíždinec, Pišťák a trochu stranou od nich ležící Babka. Na všechna tato místa si sice budete muset z hřebenovky trochu odskočit, ale rozhodně to nebude ztráta času ani energie.

Zdroj: https://www.brdy.org/

Jaký bude program?

Na akci nás čeká:

  • úvod, icebreaker a rychlé seznámení
  • chvilka na individuální zamyšlení s připravenými otázkami
  • program, díky kterému zjistíš o ostatních mnohem více a budeš mít příležitost na delší povídání během chůze
  • hledění do kraje na rozhledně a na vyhlídkách, objevování krásných cest.
  • další program, který ti poskytne skvělou příležitost oslovit další účastníky a pustit se do zajímavého rozhovoru.
  • zakončení cesty a posezení v restauraci, které už bude v režii účastníků

Přidáš se?

Co se o našich akcích říká?

Doporučuju!

Pavel

Kvalitně provedená akce s prostorem pro každého.

Peter

Doporučil bych zaipo každému, kdo se chce setkávat s novými lidmi a navazovat nová přátelství.

Lukáš

Procházka byla příjemná, může jít o dobrou příležitost poznat nové lidi.

Anonymní účastník

Chceš se projít, zamyslet a přitom poznat nové lidi? Neboj, není to trapný, je to pohoda, vyzkoušej!

Terka

Je to zajímavější než seznamka.

Radek

Celkově ok!

Anonymní účastník

Dobrý nápad jako alternativa k seznamování přes aplikace nebo speeddating. Bez ohledu na očekávání to byla příležitost poznat zajímavé a nové lidi.

Pavlína

Proč platba předem?

Platba předem zvyšuje pravděpodobnost, že na akci přihlášení lidé skutečně dorazí. Proto je důležitým nástrojem pro udržení kvality akce.

Mohlo by se vám líbit