Výlet pro nezadané

SPECIÁLNÍ LISTOPADOVÁ AKCE PROTI PODZIMNÍMU SPLÍNU – VSTUPNÉ JEN ZA 200Kč! – Přesunutý termín na 10. 12.  2023

Listopadový výlet jsme byli nucení přesunout, takže máš jedinečnou příležitost se přidat a užít si výlet za méně než třetinu běžné ceny.

Zvu tě na pohodový seznamovací výlet krásnou přírodou nedaleko u Prahy, určený pro nezadané ve věku 25 – 40 let.
Naše akce je promyšlená a zábavná, umožní ti bezpečně a přirozeně navázat kontakt s ostatními účastníky. Připravili jsme program, který ti pomůže se seznamováním v nenucené atmosféře bez pocitu trapnosti a stresu. Čeká tě ale i chvilka pro sebe, kdy budeš mít čas utřídit si svoje vlastní myšlenky a hledět při tom do kraje.

Projdeme si zajímavou nenáročnou trasu krásným okolím Vonoklas v délce cca 9 km, uděláme si oheň a společně uvaříme v kotlíku oběd. A když bude čas a nálada, na konci posedíme společně v restauraci v Černošicích (tenhle program už ale bude čistě ve vaší režii).

Na závěr výletu budeš mít možnost napsat, s kým bys chtěl/a zůstat v kontaktu. A když se navzájem shodnete, rádi ti zprostředkujeme kontakty po akci. Kdo ví, možná najdeš nové přátele nebo dokonce novou lásku. Každopádně si ale užiješ příjemný výlet a budeš mít čas lépe poznat ostatní i sebe sama.

Náš výlet začíná v neděli v 10:30 na vlakové zastávce Černošice. V průběhu týdne před akcí ti zašleme více informací emailem (nezapomeň kontrolovat i složku se spamem).

Máme omezený počet míst, a to na 15 žen a 15 mužů. Tím chceme zaručit příjemnou a neformální atmosféru, ve které se každý bude cítit skvěle. Proto s přihlášením neváhej a pojď se seznámit přirozeně a zároveň strávit čas příjemnou procházkou!

Pokud máš nějaký dotaz, neváhej nás kontaktovat na adrese info@zaipo.cz.

V ceně je organizace akce, materiály na aktivity, příprava a vedení programu.

Základní informace o akci

Termín akce:
10.12.2023 10:30
 
Vstupné:
200 Kč
 
Minimální počet účastníků:
7+7
 
 

Kde se akce odehraje?

Krásná stráň je území mezi obcemi Karlík a Vonoklasy. Je to přírodní památka vyhlášená v roce 2003 pro výjimečný výskyt kyselomilných rostlin. Jsou zde dvě krásné vyhlídky na údolí směrem Mořina a Karlštejn a odletová plocha paraglidingu.

Jihovýchodně orientovaná lesnatá stráň je většinou pokryta dubohabřinou s převahou dubu zimního a habru. Výjimečný je výskyt kyselomilných rostlin v kontrastu s typicky vápnomilnou květenou Českého krasu.

Údajně již v době Karla IV. byla na území Krásné stráně založena vinice řádem křižovníků, kterým patřila nedaleká vesnice Dobřichovice. Probíhající husitské války však pěstování vinné révy přerušily. V druhé polovině 16. století bylo pěstování révy opět obnoveno a to za působení velmistra řádu a arcibiskupa pražského Antonína Bruse z Mohelnice. V tomto období zde bylo vysázeno 10 000 kusů révových sazenic a byly vybudovány vinné sklepy a terasy. Naneštěstí byla vinice opět poničena, tentokrát však během třicetileté války. Poté se opět v druhé polovině 17. století za přičinění velmistra Pospíchala vzmohla. Postupně ale byla vinice zanedbávána, až ji roku 1841 nechal farář Kalaš zrušit. Místo vinice se začalo postupně zalesňovat borovými lesy, na větší části stráně se začaly vysazovat ovocné stromy. Do dnešních let zde z ovocných stromů zbyly pouze třešně.

Jaký bude program?

Na akci nás čeká zhruba následující:

  • úvod, icebreaker a rychlé seznámení
  • cesta autobusem na místo
  • chvilka na individuální zamyšlení s připravenými otázkami
  • program, díky kterému zjistíte o ostatních mnohem více a budete mít příležitost na delší povídání během chůze
  • čas udělat oheň a dát si něco na zub
  • hledění do kraje na vyhlídkách
  • další program, který vám poskytne skvělou příležitost oslovit další účastníky a pustit se do zajímavého rozhovoru.
  • zakončení cesty a posezení v restauraci, které už bude ve vaší režii

Co se o našich akcích říká?

Kdo nezkusí, nepozná.

Martin

Trasa s pěknými výhledy, přiměřená náročnost, prima aktivity k navázání kontaktů.

Terka

Byl fajn balanc mezi muži a ženami.

Tomáš

Je to zajímavější než seznamka.

Radek

Byla jsem už dvakrát a pokaždé jsem si program užila.

Terka

Jako celek fajn, bylo to bez stresu, nenásilné.

Štěpán

Smysluplný způsob seznámení, zdaleka lepší než online seznamky.

Ondřej

Pohodový výlet s pohodovými lidmi.

Martin

Shop My Travel Essentials

Platba předem zvyšuje pravděpodobnost, že na akci přihlášení lidé skutečně dorazí. Proto je důležitým nástrojem pro udržení kvality akce.