Výlet pro nezadané

Zveme tě na seznamovací výlet pro nezadané krásným přírodním parkem Bobrava . Vydáme se malebnou cestou v údolí, kde si příroda uchovala svůj divoký ráz.

Potkáš partu aktivních nezadaných lidí a budeš mít možnost je během výletu lépe poznat. Na našich akcích je totiž dost času na povídání a díky připravenému programu z tebe rychle opadne počáteční nervozita. Možná najdeš svou novou lásku a nové přátele. Každopádně si ale užiješ příjemný výlet a budeš mít čas lépe poznat ostatní i sebe sama.

Trasa má cca 10 km a významná část vede v terénu po pěšinkách. Není to ale trasa náročná a nečeká nás žádné velké lezení po kopcích.
Na konci akce napíšeš s kým chceš dál zůstat v kontaktu a když se dvě žádosti potkají, kontakty zprostředkujeme po akci. Vyměňovat kontakty si samozřejmě můžete i sami v průběhu akce.

Pojď se seznámit přirozeně v neformální atmosféře a zároveň strávit čas pohybem v přírodě.

Sejdeme se v neděli odpoledne ve 12:20 na vlakové zastávce Radostice(kam se pohodlně dostanete vlakem z Brna) a konec plánujeme cca v 17:00 v Nebovidech. Po akci můžeme ještě posedět v Hospodě u Kostela.

Více informací ti přijde emailem zhruba 5 dní před akcí.
Pokud máš jakýkoliv dotaz, napiš na info@zaipo.cz

Základní informace o akci

Termín akce:
03.12.2023 12:20
 
Vstupné:
550 Kč
 
Minimální počet účastníků:
5+5
 
Účastníci:
30-45 let
 
Místo konání:
 

Kde se akce odehraje?

Jihozápadně od Brna protéká krajinou nevelká říčka Bobrava. Příroda kolem jejího koryta si v některých částech zachovala divoký ráz, který jen lehce dokreslují upomínky lidské činnosti. Pokud chcete utéct mimo davy, ale zůstat téměř na dosah od moravské metropole, je tento malebný kout krajiny tím pravým.

V středním toku, kde si Bobrava v minulosti vyhloubila hluboké údolí, se nachází chráněné území Přírodní park Bobrava. Tady zůstala krajina jen málo dotčená a žije si svým vlastním životem. Zalesněné stráně Bobravské vrchoviny, husté porosty břehů a nivní louky tu tvoří úžasné přírodní scenérie. Co obdivovat je tu během celého roku, ale na jaře je kvetoucí a vonící příroda ještě krásnější.

Ze Střelic směrem na Radostice vychází modrá turistická trasa, která pokračuje údolím Bobravy až do Želešic. Její délka je 15 kilometrů a provede vás nejhezčí částí toku této říčky. Při troše štěstí vás čekají i krásná setkání s živočichy, kteří tu žijí.

Bobrava v minulosti poháněla dalších pět mlýnů v údolí, jejichž historie se začala psát už v dávné minulosti. Po proudu prvním z nich je Radostický mlýn stojící severně nad obcí Radostice. O kus dál v samotném srdci údolí stojí na samotě Spálený mlýn a to už někdy od počátku 14. století. Ke svému názvu přišel podle skutečnosti, tedy že vyhořel a to několikrát. I když se takové události stávaly i v sousedních mlýnech, tomuto jeho název zůstal od počátku 17. století až dodnes.

Zdroj: PrimaVylety.cz

Jaký bude program?

Na akci nás čeká:

  • úvod a rychlé seznámení,
  • chvilka na individuální zamyšlení s připravenými otázkami,
  • program, díky kterému zjistíš o ostatních mnohem více a budeš mít příležitost na delší povídání během chůze,
  • užívání si přírody, historických památek a výhledů,
  • zábavné aktivity na podporu komunikace a spolupráce,
  • další program, který ti poskytne skvělou příležitost oslovit další účastníky a pustit se do zajímavého rozhovoru,
  • zakončení akce, vyplnění dotazníků s kontakty a zpětné vazby,
  • případné posezení v restauraci, které už bude ve vaší režii.

Přidáš se?

Co se o našich akcích říká?

Pohodový výlet s pohodovými lidmi.

Martin

Smysluplný způsob seznámení, zdaleka lepší než online seznamky.

Ondřej

Je to zajímavější než seznamka.

Radek

Jako celek fajn, bylo to bez stresu, nenásilné.

Štěpán

Kvalitně provedená akce s prostorem pro každého.

Peter

Trasa s pěknými výhledy, přiměřená náročnost, prima aktivity k navázání kontaktů.

Terka

Příjemně strávený den, který byl pro mne obohacením.

Patrik

Super nápad, kreativní způsob poznávání nových lidí!

Kateřina

Shop My Travel Essentials

Platba předem zvyšuje pravděpodobnost, že na akci přihlášení lidé skutečně dorazí. Proto je důležitým nástrojem pro udržení kvality akce.