Výlet pro LGBT+

Chceš poznat lidi z komunity LGBT+, kteří mají rádi přírodu a chtějí trávit čas venku? Vyzkoušej náš zážitkový seznamovací výlet!

Akce je pro všechny lidi, kteří preferují jiné formy vztahu, než je klasika mezi mužem a ženou. Společně vyrazíme do Josefovského údolí a na okruh Býčí skála. V průběhu dne budeme mít čas poznávat se vzájemně a užívat si krásné okolí i čerstvý vzduch. Potkáš partu aktivních lidí a díky připravenému programu z tebe rychle opadne počáteční nervozita. Možná najdeš svou novou lásku a nové přátele. Každopádně si ale užiješ příjemný výlet a budeš mít čas lépe poznat ostatní i sebe sama.

Josefovské údolí je jedním z nejzajímavějších údolí v rámci Moravského krasu. Území má dokonce přezdívku Moravské Švýcarsko. Za prozkoumání stojí některé jeskyně i působivé výhledy. Trasa má cca 12 km a významná část vede v terénu po pěšinkách.

Na konci akce napíšeš s kým chceš dál zůstat v kontaktu a když se dvě žádosti potkají, kontakty zprostředkujeme po akci. Vyměňovat kontakty si samozřejmě můžete i sami v průběhu akce.

Pojď se seznámit přirozeně v neformální atmosféře a zároveň strávit čas pohybem v přírodě.

Sejdeme se v neděli odpoledne ve 10:00 na vlakové zastávce Adamov (kam se pohodlně dostanete vlakem z Brna) a konec plánujeme cca v 16:00 tamtéž. Po akci můžeme ještě posedět v hospodě.

Více informací ti přijde emailem zhruba 5 dní před akcí. Bohužel zpráva často spadne do složky spam, hromadné a nebo promo, koukni případně i tam.
Pokud máš jakýkoliv dotaz, napiš na info@zaipo.cz

Základní informace o akci

Termín akce:
14.04.2024 10:00
 
Vstupné:
620 Kč
 
Minimální počet účastníků:
12
 
Účastníci:
bez věkové kategorie
 

Kde se akce odehraje?

Josefovské údolí (někdy zvané též Křtinský žleb) je 10 km dlouhý krasový kaňon táhnoucí se mezi Adamovem a Křtinami. Jeho název odkazuje na osadu Josefov, která se nachází ve střední části údolí.
V údolním kaňonu se nachází několik jeskyní i závrtů a jeskyněk, z nichž Výpustek patří k pěti zpřístupněným jeskyním Moravského krasu. Některé další jeskyně (Jáchymka, Kostelík) jsou průchozí a lze je celoročně navštívit.

V Josefovském údolí se nachází také památkový areál státní technické rezervace Stará huť s muzeem železářství, nacházející se v místech bývalé lichtensteinské Františčiny huti z 18. století. Jeho dominantu tvoří jednak zrekonstruovaná dřevouhelná vysoká pec, z jejíhož ochozu se návštěvníkům nabízí zajímavý výhled na úzké údolí i příkré okolní stráně a také Švýcárna, původní hutní hostinec, postavený v alpském stylu, v němž se dnes nachází volnočasové centrum.

Jeskyně Býčí skála patřila k místům, která k sobě poutala zvláštní pozornost. Krasová část Josefovského údolí tvoří mezi jeskyněmi Kostelíkem a Jáchymkou rozšířenou lučinatou zátočinu, ohraničenou na severní straně až 50 metrů vysokými vápencovými stěnami. Při pohledu z cesty, vedoucí ze Křtin do Adamova, jsou oba vchody a spodní části skalisek Býčí skály zakryty stromovým porostem. Dravé vody, tvořící říční koryto, vyúsťují z jediného původního vchodu Býčí skály (umělý vchod byl proražen koncem 18. století) a směřují do řečiště Křtinského potoka.

Jaký bude program?

Na akci nás čeká:

  • úvod a rychlé seznámení,
  • chvilka na individuální zamyšlení s připravenými otázkami,
  • program, díky kterému zjistíš o ostatních mnohem více a budeš mít příležitost na delší povídání během chůze,
  • užívání si přírody, historických památek a výhledů,
  • zábavné aktivity na podporu komunikace a spolupráce,
  • další program, který ti poskytne skvělou příležitost oslovit další účastníky a pustit se do zajímavého rozhovoru,
  • zakončení akce, vyplnění dotazníků s kontakty a zpětné vazby,
  • případné posezení v restauraci, které už bude ve vaší režii.

Přidáš se?

Co se o našich akcích říká?

Dobrý nápad jako alternativa k seznamování přes aplikace nebo speeddating. Bez ohledu na očekávání to byla příležitost poznat zajímavé a nové lidi.

Pavlína

Myslím, že je to taková pohodová nenátlaková forma seznámení s procházkou v přírodě. Všechno je bez nátlaku a ve svobodě. 🙂

Lucie

Můžu doporučit!

David

Doporučuju!

Pavel

Jsem ráda, že program podporoval přirozenou konverzaci.

Anonymní účastnice

Pohodový výlet s pohodovými lidmi.

Martin

Pokud jste unavení ze seznamek, psaní atd., tak tohle je super varianta. Sešlost skvělých lidí se kterými by člověk i rád poseděl v hospodě.

Daniela

Kdo nezkusí, nepozná.

Martin

Proč platba předem?

Platba předem zvyšuje pravděpodobnost, že na akci přihlášení lidé skutečně dorazí. Proto je důležitým nástrojem pro udržení kvality akce.

Mohlo by se vám líbit